shapka site new

logo site bord 1

Перемога «Нашого краю» минулого тижня в парламенті вкотре довела ефективність представників партії у Верховній Раді. 13 липня Рада ухвалила за основу та у цілому законопроект №8362 про внесення змін до державного бюджету 2018 року. 

Міська влада Києва пішла на безпрецедентний крок – з 14 липня вдвічі підвищено ціну на проїзд у міському транспорті. Разовий квиток коштує тепер 8 гривень замість 4.
Влада продовжує обманювати українців щодо тарифу на газ громадян. Чиновники дійшли до того, що міністерства одночасно роблять протилежні заяви.

За останні 5 років газ зріс у ціні у 7 разів! І уряд готується під тиском МВФ, за його черговий кабальний кредит, знову підвищити ціну на газ.

Чергове здорожчання спровокує інфляцію та зробить бідних ще біднішими.

Ми маємо побудувати державу, в якій наші діти будуть жити краще та щасливіше. Де вони отримуватимуть якісну медичну допомогу, перспективну освіту, можливості без корупції.

Страница 1 из 67

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…