shapka site new

logo site bord 1

Не дарма кажуть, що жінка – восьме диво світу. Саме завдяки їй народжується і продовжується життя і все найкраще, що може бути в ньому. Настав березень, а значить – час вшановувати її величність жінку. І за доброю традицією весна у Пологах починається зі свята ніжності, любові, краси, мудрості. Цього року воно має назву «Берегині «Нашого краю» і присвячене чарівним, неповторним краяночкам Пологівщини та всім жінкам, а також 95-річчю Пологівського району.

Депутат Запорожского городского совета от политической партии «Наш край» Владимир Кальцев принял участие в акции «Делай добро».

Маленькая Анастасия Буйниченко, которую воспитывает бабушка, ставшая ей опекуном, получила долгожданный ноутбук.

«Нет в мире ничего искреннее и приятнее детской радости. С полной уверенностью хочу сказать – ради той улыбки, которую подарила мне Настя, увидев долгожданный ноутбук, действительно стоит жить. Детские эмоции неподдельны и вдохновляют на новые дела», - отметил Владимир Кальцев.

Депутат передал эстафетe всем неравнодушным запорожцам, подчеркнув, что акция #ДелайДобро пример того, что может сделать каждый запорожец для тех, кто действительно нуждается в помощи.

18 февраля в городском парке прошло народное гуляние, посвященное Масленице. Организаторами выступили общественная организация «Спортивний клуб «Ті-Вар борцівська команда» и политическая партия НАШ КРАЙ. Мероприятие вела неотразимая ведущая Татьяна Шилова. Были организованы разные конкурсы для детворы, кроме этого, тренеры Стас Тилинин и Виктор Вардугин организовали борьбу, поднимание гири и дартс. Ансамбль «Украиночка» порадовал публику исполнением своих композиций А, в конце праздника, традиционно сожгли чучело Зимы. Также благодаря инициативной группе родителей, чьи дети занимаются у Виктора Вардугина и Стаса Тилинина, была организованна ярмарка сладостей, выпечки, украшений, игрушек. Деньги, полученные от их реализации, в сумме 8 тыс. 541 грн. 75 коп., были переданы родителям Саше Хорошевского, который борется с тяжелой болезнью.

 

У Пологах пенсіонери – люди дуже активні й креативні. Їхній непосидючості заздрить навіть молодь. Самі подумайте, чи збереться молодь на посиденьки, щоб зустріти весну? Навряд. А от ветерани зібралися та так весело, цікаво, пісенно і навіть смачно попрощалися із зимою та зустріли весну, як і годиться це робити у тиждень Масниці.

Що потрібно для святкування? Згуртованість, натхнення, веселий настрій і бажання зустрітися, поспілкуватися. Все це у наших ветеранів в достатній кількості. Голова міської ради ветеранів Таісія Гаврилівна Ткач за ініціативи та фінансової підтримки Голови Пологівської РО ПП «Наш край» Валентини Шашко вмить все організувала. Тож і культурна програма забезпечена і святковий стіл зі смачнючими млинцями, вареничками та іншими смаколиками, які чарівні господині-пологівчаночки готували із задоволенням, а також гості принесли з собою.

На посиденьки до ради ветеранів завітали заступник голови РДА Ірина Півень, заступник міського голови Сергій Колісник, голова Пологівської РО ПП «Наш край» Валентина Шашко. Гості вітали ветеранів зі святами, разом з ними чаювали і навіть пісні співали.

Усі відзначили, що такі посиденьки треба влаштовувати частіше, адже немає нічого ціннішого за гарний настрій, добре самопочуття, позитивні емоції від задушевного спілкування. У раді ветеранів і справді по-сімейному тепло.

15 лютого, довгожительці мікрорайону Азмол міста Бердянськ – Ганні Антонівні Смиковій виповнилось дев’яносто років. Ганна Антонівна Смикова народилась 15 лютого 1928 року в Сумській області. Свої дитячі роки вона згадує з жахом та біллю, адже будучи ще зовсім малою дівчиною їй довелось пережити голодомор.

В 1966-му році жінка разом з родиною переїхала до Бердянська. В нашому місті Ганна Антонівна та її чоловік працювали багато років в будівельній організації, яка на той час мала назву «Спецбуд». Наразі за плечима у жінки майже сорок років трудового стажу. Вона проживає сама, і не зважаючи на поважний вік, веде досить активний спосіб життя. Ганна Антонівна захоплюється садівництвом і полюбляє створювати красу навколо, висаджувати рослини і навесні прикрашати територію біля будинку. 15 лютого відсвяткувати дев’яносторічний ювілей Ганни Смикової зібралася вся родина – діти, онуки та правнуки. Також привітати іменинницю приїхали люди, які її добре знають та поважають – депутати Бердячнської міської ради від ПП «НАШ КРАЙ» Жанна Безродня, Іван Братеньков. Від імені народного депутата України Олександра Пономарьова гості передали щирі привітання та подарунки. Вони побажали Ганні Антонівні міцного здоров’я, наснаги та не втрачати життєвого оптимізму

Страница 1 из 61

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…