shapka site new

logo site bord 1

Нещодавно Україна відзначала День місцевого самоврядування, і саме тому 7 грудня у малому залі КСК «Сучасник» в Гуляйполі зібралися представники цієї сфери, аби привітати один одного із професійним святом, почути приємні слова побажань та подяки за самовіддану працю. На святковому концерті побувала й команда районного осередку політичної партії «Наш край» на чолі з головою районної партійної організації Тетяною Зіненко та першим заступником міського голови Олександром Савицьким.

12 декабря в Запорожье при поддержке Фонда развития эффективного управления Великобритании, сотрудниками Национального демократического института, в рамках программы «Продвижение политического участия женщин в Украине» прошел тренинг по проведению предвыборной кампании и участии в ней женщин-политиков.

Свята — незмінні супутники нашого життя. Життя без свята — все одно, що небо без сонця. Свято відбувається там, де його відчувають, де його чекають, воно доставляє радість і дорослим і дітям! Свято це посмішки, подарунки та гарний настрій.

Майже у кожному номері районної газети “Голос Гуляйпілля” розповідається про спортивні досягнення гуляйпільців, як дорослих, так і малечі. Особливо приємно дізнаватися про перемоги, звершення та підкорення бажаних спортивних вершин. Відомо, що сьогодні майже всі гуртки та секції існують лише завдяки постійній допомозі небайдужих спонсорів. Одним із постійних благодійників є Володимир Люцканов та ПП «НАШ КРАЙ».

До голови Токмацької міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», депутата Токмацької міської ради Миколи Миколайовича Ніколаєнко звернувся один з ініціаторів аварійного ремонту доріг Токмака, депутат міської ради Владислав Станіславович Мікша з проханням про допомогу.

Страница 1 из 53

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…