shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 28 Июль 2017 12:43

«Наш край» в Запорізькій області висловився щодо актуальних проблем в країні

Депутати, партійці та прихильники партії «Наш край» в Запорізькій області висловилися з приводу актуальних проблем, які існують в Україні.

Щодо депутатської недотораканності:

«Закон один для всіх, тому я вважаю, що необхідно  зняти  депутатську недоторканність з усіх  депутатів. Досить ховатися за депутатським  мандатом, адже перед законом  всі депутати  рівні, як і всі громадяни України», - вважає голова Комунарської РО ПП «Наш край» Анатолій Шульга.

Щодо програми з енергоефективності:

«Як відомо, у лютому місяці цього року уряд відновив дію урядової програми з енергоефективності. Державні банки: «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк» та «Приватбанк» почали давати «теплі» кредити для ОСББ/ЖБК та фізичних осіб. Усього було виділено 432 млн. грн. для кредитування на придбання котлів та енергоефективного обладнання. Фінансування державної програми збільшено на 300 млн. грн. Проте ще потрібно підписати договори з банками, щоб програма запрацювала. На придбання обладнання та проведення енергоефективних заходів залишиться ще менше часу, тоді як за три місяці вже стартує опалювальний сезон.  Фінансування подібних державних програм – це підтримка об’єднань громадян, які намагаються заощаджувати на енергоресурсах та раціонально їх використовувати. Необхідні процедури, щоб «теплі кредити» були надані у найкоротший термін. Крім того, урядовцям вже зараз потрібно  розпочати розробку програми на наступний рік з урахуванням прорахунків», - депутат Вільнянської міської ради сьомого скликання, член ПП «Наш край» Терещенко М.О. 

Щодо програми «Доступні ліки»:

«Старі помилки повторюються – це все, що можна сказати про програму «Доступні ліки». В Україні кілька років тому діяла подібна програма для гіпертоніків. Однак досі держава повернула кошти не всім аптечним мережам, адже «гроші скінчились». З цієї причини комерційні аптеки не поспішають підключитися до програми. Брак коштів, виділених на програму, є однією з причин дефіциту ліків зі списку реімбурсації. Аптеки змушені фактично кредитувати державну програму. Необхідно збільшити бюджет програми та відпрацювати механізми поставок медикаментів, виділених  під програму, для забезпечення доступних ліків для громадян», - Юлія Симоненко, голова Більмацької районної ради, депутат Більмацької районної ради від ПП «НАШ КРАЙ».

Щодо рішення уряду про скорочення державного замовлення у сфері освіти:

«Що тільки не робить Уряд Гройсмана для того, щоб розвалити систему освіти та ринок праці. Після впровадження цієї постанови у дію українська молодь, отримавши вищу освіту в Україні, буде виїжджати на працевлаштування за кордон. А тому років так через 5-ть – 7-м в країні не залишиться професійного ядра спеціалістів гуманітарного, соціального та правничого профілів. Сучасне покоління висококласних професіоналів вийде на пенсію. А хто ж потім буде передавати передовий досвід у сфері освіти? До того ж планується скорочення фінансування системи освіти. Таким чином Уряд планує скорочення робочих місць. Отримавши освіту молодий спеціаліст з дипломом про вищу освіту не зможе знайти собі роботу в Україні. Тому я підтримую позицію ПП «НАШ КРАЙ», щодо скасування рішення Уряду про скорочення державного замовлення у сфері освіти»», - Анастасія Ткаченко, член ПП «НАШ КРАЙ» в Хортицькому районі.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…